Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz C clas 200 Avangart

viti i prodhimit 2009 | 8.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: e zeze, Shes C Clas 200 W204 viti Dhjetor 2009 Avangard me kambio Automatike full option, ne gjendje shume te mire.Makina ka 228200 km te kaluara.Goma verore ne gjendje te mire dhe goma dimerore rezerve shume pak te perdorura. Me dy pale celsa. Letrat te vlefshme deri ne mars te vitit 2024 , leja e xhamave te zi deri ne maj te vitit 2026. Kualidim deri ne shtator viti 2025. Kontakt 0697562475

Botuar më 22/09/2023
8.000,00 euro

Mercedez benz Suv

viti i prodhimit 014 | 16.500 Euro

50.000 km, kambio: automatike, 250 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, nr i telefonit 0694583603, Modeli:ML250 BluetecViti:2014Motorri:250 BluetecOpsione Shtese:Sallon gjysem lekureNavigatior Me harta 2023CD,DVD,Aux,USB,BluetoothFenere me lupa qe kthehen sipas timonitInteligent light systemSensor DritashSensor ShiuSensor Parkimi para dhe pasKamer ParkimiKlimaVetparkimAttention assistDistance Warning assistNr cel : 0694583603

Botuar më 21/09/2023
16.500,00 euro

Audi SQ5

viti i prodhimit 2016 | 18.000 Euro

120.000 km, kambio: automatike, 000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 vende, ngjyra: gri, sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, okazion per tu shitur sa me shpjet!!!, OKAZIONAudi SQ5 VITI 2016 ME 120.000 KM . KAMBIO AUTOMAT ,MOTORRI 3.5 BENZIN DHE FULL EXTRA OPTION. PA DOGAN 18.000 EURO, TAVAN PANORAMIK

Botuar më 19/09/2023
18.000,00 euro

Kia Furistrade

viti i prodhimit 2007 | 6.500 Leke

200 km, kambio: automatike, 2.500 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Gjendje shume e mire.189 mije km

Botuar më 16/09/2023
7 leke

Volkswagen Makina - Volkswagen Bora

viti i prodhimit 1998 | 2.300 Euro

Ngjyra: jeshile, kondicioner. ne gjendje te mire teknike xhenerike., me siguracion te pere nje vjecar

Botuar më 15/09/2023
2.300,00 euro

Lancia Musa

viti i prodhimit 2006 | 2.500 Euro

285.000 km, kambio: manuale, 1.3 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: kafe e erret me te zeze, sistem dvd, sistem alarmi, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, radio me usb, Sensor shiu- Kamer para, mbrapa me sensor- Ndezje me startstop + dy celsa + shkarkim celsi ne telefon- Ndezje nga jashte me cels + tel- Letrat deri me 20 janar 2024- Kualidimi deri me 22 korrik 2025- Vendndodhja Lezhe- Tel. 0682599993- Cmimi 2500€

Botuar më 14/09/2023
2.500,00 euro

Ford Fusion

viti i prodhimit 2007 | 3.500 Euro

1.6 nafte, 195000km, ngjyre jeshile

Botuar më 14/09/2023
3.500,00 euro

Audi MAKINA NE SHITJE - Q5

viti i prodhimit 2012 | 26.000 Euro

103.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e re, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e erret, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, gome rezerve, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, E re, ne gjendje shume te mire

Botuar më 14/09/2023
26.000,00 euro

Volkswagen MAKINA NE SHITJE - Sharan

viti i prodhimit 2002 | 2.500 Euro

370.000 km, kambio: automatike, 1.896 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e hapur, Ne gjendje te mire, e perdorur

Botuar më 14/09/2023
2.500,00 euro

Hyundai Santafe

viti i prodhimit 2013 | 13.400 Euro

135.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: gri, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, ??Viti i prodhimit 2013??135.000 KM??Kambio: Automatike??Karburanti: 2.0 Nafte

Botuar më 09/09/2023
13.400,00 euro
)