Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kia Carnival

viti i prodhimit 2006 | 7.400 Euro

94.000 km, kambio: automatike, 2.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, ngjyra: gri, sistem dvd, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, tavan i hapur, super full, abs, esp, klima tronic bizone,, ABS, ESP, Klima Tronic Bizone, leva e marshit e veshur me lekure, kompjuter ne bord, dyert e mbrapme me shine elektronike tip Cryesler

Botuar më 17/01/2019
7.400,00 euro

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2001 | 300.000 Leke

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, ngjyra: e verdhe, shitet ne gjendje mjaft te mire

Botuar më 16/01/2019
300.000 leke

Opel Astra,

viti i prodhimit 2000 | 1.600 Euro

1.000 cc, gaz+benzine, ne gjendje te mire pune.

Botuar më 16/01/2019
1.600,00 euro

Mercedez benz C-Class 270

viti i prodhimit 2002 | 3.000 Euro

150.000 km, kambio: automatike, 270 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: metalizatto, esp, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, pasqyra elektrike, me dokumenta te rregullta. taksa dhe sigurime te paguara ne janar 2019., Gjendje shume e mire

Botuar më 16/01/2019
3.000,00 euro

Mercedez benz 4 fenersh

viti i prodhimit 2000 | 2.500 Euro

350.000 km, kambio: manuale, 270 cc, nafte, ngjyra: e verdhe, me dokumenta te rregullta, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/01/2019
2.500,00 euro

Fadrom 3CX

13.000 Euro

Viti 98., me kove para dhe mbrapa

Botuar më 16/01/2019
13.000,00 euro

Toyota 1.4, nafte 2003

3.000 Euro

Shitet makine ngjyre gri, kater dyer, ne gjendje te mire teknike.

Botuar më 16/01/2019
3.000,00 euro

Opel Astra

viti i prodhimit 2001 | 170.000 Leke

1.7 cc, nafte, ne gjendje te mire pune,

Botuar më 16/01/2019
170.000 leke

Ford GALAXY

viti i prodhimit 2002 | 2.200 Euro

Shitet makine me targa dhe dokumenta te paguara

Botuar më 16/01/2019
2.200,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 2000 | 2.500 Euro

254.000 km, kambio: automatike, 1.896 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: portokalli (e vecante), dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, bagazhier me 6 vende cd. taksa dhe siguracion te paguara deri ne janar 2020, e sapo-kolauduar, shitet

Botuar më 16/01/2019
2.500,00 euro