Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Honda XL 1000V Varadero

viti i prodhimit 2005 | 3.000 Euro

67.000 km, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: gri, honda varadero, Motorri edhte ne gjendje shum te mire. E kam sjell nga Greqia.Ka dokument blerje,dokument eksporti,por i pa zhdoganuar. Ka goma te reja,valixhe xhivi dhe hekura mbrojtes.

Botuar më 08/07/2020
3.000,00 euro
)