Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Peugeot 407

viti i prodhimit 2004 | 2.600 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, me letra te paguara ose nderrohet me benc dhe ofrojme kompesim, shitet makine

Botuar me 12/10/2018
2.600,00 euro

Volkswagen SHARAN

viti i prodhimit 1999 | 3.700 Euro

380.000 km, kambio: automatike, 1.99 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, sistem terheqje, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, ne gjendje shume te mire pune , me taksa te paguara deri ne Tetor te 2019

Botuar me 12/10/2018
3.700,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2008 | 5.000 Euro

177.000 km, sensorë parkimi prapa, goma 80%, në gjendje shumë të mirë motorrike- xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 1.3 Cdti (naftë), motorr Ecotec, 5 porta, ngjyrë gri metalizato, klima, kasetofon Mp3, xhama-pasqyra elektrike, me libër servisi, 6 airbag

Botuar me 12/10/2018
5.000,00 euro

Ford Fiesta

6.800 Euro

116.000 km, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur. çmimi, viti “Dhjetor 2012” (prerje e re 2013), kambio manuale, 1.4 Tdci naftë, ngjyrë gri e errët në blu-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 6 airbag,

Botuar me 12/10/2018
6.800,00 euro

Seat Altea

viti i prodhimit 2004 | 3.600 Euro

153.000 km, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, dy celësa me pult, doganë, e sapoardhur., 5 porta, ngjyrë gri e errët, kambio manuale, klima dixhitale, kasetofon origjinal me komanda në timon, 8 airbag, 4 xhama elektrikë, pasqyra elektrike me palosje, 153.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, xhama të errët origjinalë, disqe çerkin lega 16”, goma 80%

Botuar me 12/10/2018
3.600,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2008 | 5.300 Euro

146.000 km, 145.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, me doganë, i sapoardhur. çmimi, kambio manuale, 1.6 benzinë/gaz (impjant gazi Landi Renzo), ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon Golfi 6 me ekran të vogël, 10 airbag

Botuar me 12/10/2018
5.300,00 euro

Smart forfour

viti i prodhimit 2005 | 3.700 Euro

Goma 80%, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 1.5 naftë, 5 porta, ngjyrë gri, klima, kasetofon mp3, xhama elektrike, 6 airbag, 139.000 km origjinale, baxha xhami, sensorë parkimi prapa, disqe origjinale çerkin lega 14",

Botuar me 12/10/2018
3.700,00 euro

Volkswagen Golf 5

5.000 Euro

170.000 km, abs, kasetofon kenwood me ekran të madh , 10 airbag, 168.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, viti “dhjetor 2007”, kambio manuale, 1.6 benzinë/gaz (impjant gazi Landi Renzo), gjyrë gri e errët-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike,

Botuar me 12/10/2018
5.000,00 euro

Skoda Roomster

viti i prodhimit 2009 | 4.800 Euro

136.000 km, kambio manuale, 1.4 benzinë/gaz (impjant gazi Landi Renzo i montuar në fabrikë), ngjyrë e bardhë, 5 porta, kompjuter bordi, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 6 airbag, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, disqe çerkin lega origjinale 16” me goma të reja 100%, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, e sapoardhur.

Botuar me 12/10/2018
4.800,00 euro

Mercedez benz 220

viti i prodhimit 1998 | 2.300 Euro

Kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: blu, sistem dvd, dokumenta te paguara deri ne Gusht 2019

Botuar me 12/10/2018
2.300,00 euro