Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bmw X5

viti i prodhimit 2013 | 25.000 Euro

130.000 km, kambio: automatike, 3.000 cc, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 15/01/2019
25.000,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2003 | 1.800 Euro

Kambio: manuale, ngjyra: e bardhe, 4 porta, 1.2 benzine, 4+1, kondicioner, goma te reja, ne gjendje te shkelqyer, me taksa dhe siguracion te paguara deri ne mars 2019

Botuar më 14/01/2019
1.800,00 euro

Mercedez benz C class GAZ BENZIN

viti i prodhimit 2008 | 9.900 Euro

Kambio: automatike, gaz + benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gold, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, impiant gazi italian i shenuar dhe ne letra. taksat e paguara nje vit, shitet Gaz Benzin

Botuar më 14/01/2019
9.900,00 euro

Citroen C4

viti i prodhimit 2005 | 3.500 Euro

133 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, me letra te paguara deri ne nentor 2018. kontaktoni ne viber, ose ne mesanger., Shitet makine

Botuar më 14/01/2019
3.500,00 euro

Bmw Ambasada e Arabise Saudite shet automjet BMW 740l,

Viti 2011, automat, benzine, pa dogane. Te interesuarit te paraqesin ofertat prane zyrave te ambasades. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin

Botuar më 14/01/2019

Mercedez benz 220 CDI

viti i prodhimit 2000 | 1.800 Euro

I verdhe, dokumenta te rregullta., automatike

Botuar më 14/01/2019
1.800,00 euro

Mercedez benz E 280

viti i prodhimit 2004 | 6.000 Euro

250.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta deri ne dhjetor 2019

Botuar më 14/01/2019
6.000,00 euro

Mercedez benz E Class 200 CDI – EVO,

6.500 Euro

Viti 2009, ngjyre e verdhe Taxi, 327.000 km, kambio automatike, i sapo ardhur nga gjermania, dogane te paguar.

Botuar më 14/01/2019
6.500,00 euro

Audi A5 S,Line

viti i prodhimit 2011 | 18.000 Euro

190.000 km, kambio: automatike, 3.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, shitet

Botuar më 14/01/2019
18.000,00 euro

Chevrolet Spark

viti i prodhimit 2007 | 1.200 Euro

112.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, me dokumenta te rregullta deri ne maj 2019

Botuar më 12/11/2018
1.200,00 euro