Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Ford Focus superbagazh TDDI

viti i prodhimit 2001 | 2.200 Euro

1.8 cc, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 07/10/2019
2.200,00 euro

Citroen C3

viti i prodhimit 2003 | 2.200 Euro

170.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: bojeqielli, dritare elektrike, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, me dokumente te rregullta

Botuar më 07/10/2019
2.200,00 euro

Audi A3,

viti i prodhimit 2005 | 5.200 Euro

245.000 km, kambio: automatike, 200 cc, nafte, ngjyra: gri e erret, kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, dogane te paguar (volani i sapo bere, i ri).

Botuar më 07/10/2019
5.200,00 euro

Mercedez benz A Class 180

viti i prodhimit 2008 | 3.800 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: e zeze, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, Shitet per arsye emigrimi. Eshte ne gjendje shume te mire.

Botuar më 05/10/2019
3.800,00 euro

Chevrolet Spark

viti i prodhimit 2007 | 1.200 Euro

112.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, me dokumenta te rregullta deri ne maj 2019

Botuar më 12/11/2018
1.200,00 euro
)