Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Suzuki Grand Vitara

viti i prodhimit 2007 | 5.700 Euro

160.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, radio me usb, me letra te paguara per 1 vit deri ne maj te 2020, shitet makine

Botuar më 18/06/2019
5.700,00 euro

Mitsubishi Pajero

viti i prodhimit 2005 | 6.800 Euro

Kambio: manuale, 2.500 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e erret, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, taksat jane te paguara, shitet makine

Botuar më 18/06/2019
6.800,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 18/06/2019

Chevrolet Matiz

viti i prodhimit 2004 | 160.000 Leke

99.640 km, kambio: manuale, 997 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, ngjyra: verdhe, sistem alarmi, dritare elektrike, timon hidraulik, gome rezerve, mbyllje elektrike, radio me usb, tavani i zi, Siguracioni i paguar me 20 Maj 2019

Botuar më 18/06/2019
160.000 leke

Mercedez benz 220

viti i prodhimit 2002 | 300.000 Leke

Kambio: automatike, 220 cc, nafte, ngjyre qumeshti, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te rregullta

Botuar më 18/06/2019
300.000 leke

Jeep OKAZION! Jeep Liberty, Fuoristarade 4x4,

viti i prodhimit 2006 | 5.000 Euro

Kambio: automatike, 2.8 cc, nafte, ngjyre ulliri, full servise, dokumenta te te rregullta.

Botuar më 11/06/2019
5.000,00 euro

Chevrolet Spark

viti i prodhimit 2007 | 1.200 Euro

112.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, me dokumenta te rregullta deri ne maj 2019

Botuar më 12/11/2018
1.200,00 euro