Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz Vaneo

2.500 Euro

1.7 Nafte Viti 2004Kambio manuale250.133 kilometra E sapo ardhur nga Italia Gjendja perfekte Dogane e paguar

Botuar më 10/06/2019
2.500,00 euro

Mitsubishi

11.800 Euro

ASX 1.8 Nafte 4x4 VITI 2012210.145 KILOMETRA me LIBER SERVISI KAMBIO MANUALE 6 MARSHE NAVIGATOR 3D me TOUCH-CD ROM- RADIO - HDD- Memory CARD SD- DVDXHAMI PANORAMIC KAMERA PARKIMI START - STOP TAPICERI LEKURE SEDILE ME NGROHJESENSORE SHIU&DRITEXHAMA TE ZINJ ORIGJINALFENERE BI-XENON + LARJEAirbag(SRS), ABS,BASESP( Sistem kundra rrëshqitjes,E SAPO ARDHUR NGA ITALIA

Botuar më 10/06/2019
11.800,00 euro

Audi

8.500 Euro

A6 3.0 tdi quatro viti 2009 nuk e kap taksa e luksit (2967 cm3) motorr te tipit te ri euro 5 me konsum te vogel nafte dhe fuqi te madhe. full option si brenda dhe jashte., Dritat biksenon origjinale,lëvizin sipas timonit , ndriçim sensor sipas krahut që pret timonin, mbyllje dhe hapje me pult te bagazhit ,larese feneresh, senzore parkimi para dhe prapa, navigation me ekran te madh DVD, mp3, me dy vende karta memories, bloututh cd . sendilje me ngrohje me komanda elektrike ,memorie sendiljeve , lekures, senzor optik te pasqyra e brendshme, komanda ne timon

Botuar më 10/06/2019
8.500,00 euro

Opel Astra

4.800 Euro

1.7 Nafte Viti 2009Kambio Manuale 165.134 kilometra me liber servisi E sapo ardhur nga Italia Gjendja perfekte Dogane e paguar

Botuar më 10/06/2019
4.800,00 euro

Volkswagen Golf Plus

7.000 Euro

2.0 Nafte Viti 2009 Kambio Automat 214.554 kilometra me liber servisi E sapo ardhur nga Italia Gjendja perfekte Dogane e paguar

Botuar më 10/06/2019
7.000,00 euro

Renault

4.900 Euro

Kangoo Benzin-Gaz Viti 2009Kambio Manuale 210.134 kilometra me liber servisi E sapo ardhur nga Italia Gjendja perfekte Dogane e paguar

Botuar më 10/06/2019
4.900,00 euro

Kia

1 Euro

Sorento 2.2 Nafte Viti 2011Kambio automatike, 4x4sallon lekure,Tavan xhami,navigator, klima, pilot automat, kompiuter bordi, radio cd+aux+tel, drita xenon sensore+kamera parkimi.xhama te zinje origjinale, sensore shiu, dy celesa,Dogane e paguar.e sapo ardhur nga italia,Gjendja perfekte.180.545 kilometra me liber servisi.

Botuar më 10/06/2019
1,00 euro

Ford Fiesta

3.000 Euro

1.4 Nafte Viti 2007Kambio Manuale 178.134 kilometra E sapo ardhur nga Italia Gjendja perfekte Dogane e paguar

Botuar më 10/06/2019
3.000,00 euro

Toyota

4.500 Euro

Prius HybridViti 2007Motorri 1.4 benzine/hybridKambio Automat 206.837 kilometra me liber servisi E sapo ardhur nga Italia Gjendja per perfekte Dogane e paguar

Botuar më 10/06/2019
4.500,00 euro

Volkswagen

4.200 Euro

Polo 1.4 nafte Viti 2009Kambio Manuale178.134 kilometra me liber servisi E sapo ardhur nga ItaliaGjendja perfekte Dogane e paguar

Botuar më 10/06/2019
4.200,00 euro