Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen SHARAN

viti i prodhimit 2003 | 5.000 Euro

142.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: e zezë, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, VW SHARAN 2003 TDI SUPER

Botuar më 16/07/2019
5.000,00 euro

Mercedez benz C Class 220 Avangard

viti i prodhimit 2005 | 6.200 Euro

Ngjyra: blu, dokumenta te rregullta, taksa te paguara per vitin 2018, 2 vjet i perdorur ne Tirane, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike

Botuar më 16/07/2019
6.200,00 euro

Ford fiesta

viti i prodhimit 2012 | 4.000 Euro

100.000 km, kambio: manuale, 1.200 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, Ne gjendje shume te mire

Botuar më 16/07/2019
4.000,00 euro

Mercedez benz Cdi 220

viti i prodhimit 1990 | 2.300 Euro

260 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, full option

Botuar më 15/07/2019
2.300,00 euro

Seat ALTEA XL

8.500 Euro

Ekonomike, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur. çmimi 8500 euro i padiskutueshëm, viti 2013, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 tdi, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 98.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 16”, goma 90%, sensorë parkimi(fabrike) para-prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike,

Botuar më 15/07/2019
8.500,00 euro

Toyota Yaris

4.700 Euro

Në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë, e sapoardhur. çmimi, viti 2007, kambio automatike, 1.4 naftë, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, kondicioner, kasetofon origjinal me komanda në timon, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 127.000 km origjinale, goma 80%

Botuar më 15/07/2019
4.700,00 euro

Ford Fiesta

6.500 Euro

117.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur. çmimi, viti "31 dhjetor 2012", kambio manuale, 1.5 Tdci (naftë), ngjyrë gri e errët në blu-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 8 airbag

Botuar më 15/07/2019
6.500,00 euro

Volkswagen jetta

viti i prodhimit 2006 | 4.000 Euro

171.000 km, kambio: manuale, 105 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove. Bler me 0 km ne volkswagen albania dhe perdorur vetem nga 2 persona. Disponon dhe liber sherbimesh. Motor 1.9 tdi shume ekonomik. Letra te paguara der ne shkurt 2020. Cmimi pak i diskutueshem.

Botuar më 15/07/2019
4.000,00 euro

Alfa romeo 156

viti i prodhimit 2001 | 1.700 Euro

195.200 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, Shitet

Botuar më 14/07/2019
1.700,00 euro

Hyundai Lantra

viti i prodhimit 1996 | 1.500 Euro

185.000 km, kambio: manuale, 1.600 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Portobagazh, rrip motorri i nderruar pak kohe me pare , kit freksjoni i nderruar pak kohe me pare,dokumenta me impiant gazi. Impianti gazit ne gjendje te mire pune me filtra te nderruar para pak. Ka nevoje per nje bateri, shitet per mos perdorim.

Botuar më 14/07/2019
1.500,00 euro