Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Smart

2.200 Euro

For four viti 2006. Me letra të paguara. Super ekonomike Motori 1.4 Td. Motori dhe Kamio në gjendje shumë të mirë. Xhenerisht në gjendje të përkryer dhe Llamarina është e pastër. Km 169000

Botuar më 10/06/2019
2.200,00 euro

Mercedez benz

1 Euro

B180 VITI PRODHIMIT:2006KAMBIO:AUTOMATIKEKARBURANTI:NAFTEKM:197.000

Botuar më 10/06/2019
1,00 euro

Ford MAVERICK

4.000 Euro

VITI 2005 Benzine. Letra të paguara shqiptareKamio manuale. Në gjendje perfekte Motori dhe Kamio.Karoceria nuk ka asnjë gërvishtje. Tapiceri origjinale e fabrikes, ne gjendje te re. Disqe alumini , dhe goma te reja

Botuar më 10/06/2019
4.000,00 euro

Mercedez benz

1 Euro

B180 VITI PRODHIMIT:2006KAMBIO:AUTOMATIKEKARBURANTI:NAFTEKM:197.000

Botuar më 10/06/2019
1,00 euro

Mercedez benz E 250

viti i prodhimit 2009 |

231.000 km, kambio: automatike, nafte, LUEFFICENCY, AVANTGARDE

Botuar më 10/06/2019

Mercedez benz

1 Euro

E 220d ///AMG Line VITI PRODHIMIT:2016KAMBIO:AUTOMATIKE 9GKARBURANTI:NAFTEKM:91.000

Botuar më 10/06/2019
1,00 euro

Audi Q5

viti i prodhimit 2014 | 1 Euro

132.000 km, kambio: automatike, nafte, QUATTRO

Botuar më 10/06/2019
1,00 euro

Bmw

1 Euro

X5 3.0d LIMITED EDITION 459/500VITI PRODHIMIT:2010KARBURANTI:NAFTEKM:143.000

Botuar më 10/06/2019
1,00 euro

Bmw

1 Euro

X5 3.0d LIMITED EDITION 459/500VITI PRODHIMIT:2010KARBURANTI:NAFTEKM:143.000

Botuar më 10/06/2019
1,00 euro

Audi

1 Euro

3.0 BiTdi 313 HP 3xS LINEQUATTROVITI PRODHIMIT:2012KAMBIO:AUTOMATIKEKARBURANTI:NAFTEKM:145.000

Botuar më 10/06/2019
1,00 euro