Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Citroen C5

viti i prodhimit 2005 | 2.000 Euro

200.000 km, kambio: automatike, 2.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, me kolaudim deri ne mars 2020, Shitet per arsye emigrimi, makina eshte ne rregull me te gjitha sherbimet !

Botuar më 25/01/2020
2.000,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2007 | 3.450 Euro

163.000 km, kambio: manuale, 1.753 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, xhama elektrike, konsum 4.5 l/100km, portapako (dhurate), .

Botuar më 25/01/2020
3.450,00 euro

Mercedez benz 203

viti i prodhimit 2001 | 3.000 Euro

300 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, airbag per shoferin, fenere per mjegull, kondicioner, sedilje elektrike, Shitet benz ne gjendje shum te mire..nr kontakti:0672455769

Botuar më 25/01/2020
3.000,00 euro

Renault Scenic Monovolum

viti i prodhimit 2002 | 1.890 Euro

241.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, ne gjendje shume te mire mekanike me te gjitha sherbimet e kryera me letra te paguara per 1 vit

Botuar më 23/01/2020
1.890,00 euro

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2005 | 3.000 Euro

260.000 km, kambio: manuale, 140 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: zeze, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, amortizimi me ajer ne gjendje perfekte, Gjendje shume e mire, motor ekonomik 2,5 Diesel me kambio manuale dhe konsum minimal.

Botuar më 22/01/2020
3.000,00 euro

Volkswagen Sharan

viti i prodhimit 1999 | 1.500 Euro

400.000 km, kambio: automatike, 1.99 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, Ne gjendje te mire, me kolaudim dhe taksa te paguara deri ne 14 tetor 2020

Botuar më 20/01/2020
1.500,00 euro

Mazda MPv

viti i prodhimit 2003 | 4.400 Euro

103.566 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 6 vende, ngjyra: gri ne jeshile te hapur, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, kamera parkimi, radio me usb, te gjitha sherbimet e kryera,freksion i ri,volant i ri,turbo e re,goma ne gjendje shume te mire te blere ne korrik,bateri e re, vaj e filtra te sapo nderruar, amortizatoret e rinj, SHITET ose ndërrohet. Km e veta i ka 266950, por me motorin e ri i ka 102500 km letrat deri ne Maj 2020

Botuar më 20/01/2020
4.400,00 euro
)