logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 802173
5503451684220807283693129480_956156.jpg
862171684220807171108674756_702329.jpg
862171684220807171108674756_702329.jpg

FRONT DESK RECEPSION Njoftime pune - “Hotel Opera” kerkon Punonjës/e me eksperiencë për Manager Front Desk Recepsion

T • Tirane • Albania

1016

PËRSHKRIMI

FRONT DESK RECEPSION NJOFTIME PUNE - “HOTEL OPERA” KERKON PUNONJËS/E ME EKSPERIENCË PËR MANAGER FRONT DESK RECEPSION

* Mosha mbi 22 vjeç. * Te jete i/e diplomuar. * Te zoteroje shume mire gjuhen Angleze dhe Italiane. * Orari i punes 07.00 deri 15:00. - Te interesuarit te dergojne CV ne numrin 0682026126 ose ne E-mail: [email protected], Adresa: 300m larg sheshit Skenderbej, rruga “Urani Pano ”(pas 15 kateshit),Tirane.

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED