Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

USTA ALUMINI

Kompani Private

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

Shume e mire
Kushte te mira pune

Kontakte

Rr. "Siri Kodra".

Botuar më 11/11/2019

)