Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Biznes VIP ne Tirane, ne kuader te zgjerimit te aktivitetit te tij kerkon punonjes ne profesionin e meposhtem Inxhinier ndertimi

-Drejtues Teknik per projektim banese mbi 7 kate. Paga minimale 150.000 leke te reja. Dergoni CV-te ne adresen e meposhtme:

Botuar më 14/07/2018

AGIKONS Sh.p.k Kërkon të punësojë Punetor

Ndertimi. Ofrohen kushte shumë të mira pune dhe pagese.Kontaktoni ne tel, Tiranë

Botuar më 13/07/2018

Kompania FAVINA sh.p.k Kërkon të punësojë Manovrator

Per drejtim eskavatori. Kerkesat: -Te kete eksperience pune mbi 5 vite. Per cdo informacion ju lutem kontaktoni ne nr e kontaktit ose adresen e emailit, Adresa: Korçe

Botuar më 13/07/2018

Shoqeria Belhaus Kërkon të punësojë Shofer

Shofer per kamion me vinc per transport mallrash brenda e jashte vendit. Kandidatet duhet te kene pervoje te meparshme pune, korrektesi e perkushtim maksimal per vendin e punes. Ne ofrojme kushte te mira pune, page te kenaqshme, ambjent te kendshem pune. Kontaktoni nga ora 12.00-16.00 nga e hena ne te premte.

Botuar më 10/07/2018

Resin Tecnology Kërkon të punësojë Punetor

Ne fushen e ndertimit, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, perballe qendres Globe

Botuar më 09/07/2018

"SEVEN CONSULTING" kerkon Inxhinier ndertimi strukturist

"Si cercano ingegneri edili o civili con almeno 2 anni di esperienza.Saranno preferiti candidati con provata esperienza nella progettazione di strutture in acciaio, con ottima conoscenza di programmi di calcolo (quali PROSAP e Sismicad) e dei codici di progettazione europei ed italiani.Ottima conoscenza della lingua Italiana, capacità di management di gruppi di lavoro, gestione delle risorse e problem solving.Inviare un cv il lingua italiana al seguente indirizzo email: personale.ingalb@gmail.com. Curricula in lingua diversa dall’italiano non verranno presi in considerazione.”

Botuar më 07/07/2018