Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Real Estate Group Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 1500-2000 Euro |

Arsimi: i larte, Leje drejtimi: kategoria b, Gjuhet e huaja: anglisht - italisht, Programet kompjuterike: microsoft excel - microsoft office - microsoft word, "Kompania Real Estate Group Albania po kerkon te punesoj ekspert ndermjetesimi ne fushen e pasurive te palujtshme".Nese jeni ambicioz dhe deshironi te arrini te ardhura mbi 20.000 euro ne vitin e pare te punes, apliko tani dhe behu pjese e skuadres me energjike ne tregun immobiliar ne vend.Kriteret e kerkuara:1. Arsimi i larte.2. Mosha mbi 21 vjec.3. Eksperienca ne shitje perben avantazh.4. Te kete deshire dhe vullnet per tu rritur profesionalesht, ne baze te dinamikave te tregut.5. Aftesi shume te mira komunikimi.6. Te kete njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht.Apliko ne: info@realestategroup.al Kontakt: +355 68 20 23 630Shenim: Vetem CV e perzgjedhura do kontaktohen., Tiranë, Adresa: Rruga Medar Shtylla, Komuna Parisit.

Botuar më 20/08/2019
Paga: 1500-2000 Euro

Kompania Delta Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha 30-40 vjece, me vendbanim prane adreses se kompanise, Te interesuarat te telefonojne tek numri i meposhtem :

Botuar më 20/08/2019

Kompania Delta Kërkon të punësojë Punetor magazine

Pirunist. mosha 25 - 40 vjec.Personat e interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit 0682060749, ose te paraqiten prane kompanise : Autostrada Tr-Dr km 1.5,

Botuar më 16/08/2019

CENTURY 21 PREMIUM si pjesë e kompanise Century 21 Albania, lider ne tregun imobiliar ne Shqiperi, po kerkon kandidate per Konsulent/e imobiliar

Kriteret e perzgjedhjes:- Eksperience ne shitje ne sektorin imobiliar, bankar dhe jo vetem- Integritet- Aftësi shumë të mira komunikuese dhe negociuese - Aftësi të mira për të punuar në grup- Arsim i larte- Njohuri te nje gjuhe te huaj- Njohuri te mira te Microsoft Office - Mosha mbi 25 vjecBenefitet e konsulentit imobiliar-Te ardhura mujore shume te mira nga 300 - 2000 eu-Trajnime profesionale brenda dhe jashte shtetit-Pune ne grup dhe mundesi rritje profesionale- Vete-menaxhim i kohes- Bonuse, Tiranë

Botuar më 15/08/2019

Agikons shpk Kërkon të punësojë Punetor

(Specialist ndertimi). Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese.

Botuar më 13/08/2019