Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES

Pune - ClimaHome ofron mirembajtje te mirefillte te pajisjeve te kondicionimit pothuajse te gjithe klienteve te cilet kane blere pajisje kondicionimi prane kompanise dhe me gjere

Kërkon të punësojë

Kriteret

PUNONJES ME OSE PA EKSPERIENCE PUNE! ** Orari i punes 08:20 - 16:30 nga e Hena ne te Premte dhe 08:20-13:00 diten e Shtune, 30min eshte pushimi i drekes. ** Cdo minute, ore shtese apo dite feste pune paguhet ne perputhje te plote me legjislacionin shqiptar te punes. - Kualifikimet: * Te kete mbaruar shkollen e mesme. * Te jete njeri serioz, i pergjegjshem dhe te kete etike pune. * Te kete aftesi te punoje ne Grup. - Ofrohen mundesi kualifikim te metejshme dhe zhvillimi profesional. - Ofrojme ambiente cilesore pune, ku siguria ne pune dhe motivimi jane parimet tona kryesore

Detyrat dhe Pagesa

** Paga per dy muajt e pare fillon me 45.000 Leke/Neto per fillestaret dhe rritet ne baze te performances ne pune

Kontakte

Tirane, prane zones se Senatoriumit, Sauk (7minuta larg nga Tirana me autobus). Te interesuarit te dergojne Cv-te ne Email: [email protected] ose kontaktoni ne:
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 30/01/2023

)