Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

USTA ALUMINI Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: Shume e mire |

Me eksperience pune, kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra".

Botuar më 21/11/2019
Shume e mire

FADROMIST KERKOHET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te punoje ne nje gurore ne Srande 4 km larg nga qyteti Paga dhe kushtet bisedohen ne tel, Adresa: Sarande

Botuar më 20/11/2019
e kenaqshme

FADROMIST KERKOHET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te punoje ne nje gurore ne Srande 4 km larg nga qyteti Paga dhe kushtet bisedohen ne tel, Adresa: Sarande

Botuar më 20/11/2019
e kenaqshme

PUNETOR Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: neto 35.000 leke |

Mosha deri ne 50 vjeç. E-mail: redi.hylviu@yahoo.com, Adresa: Rruga sekondare, autostrada Tirane Durres, km 2

Botuar më 20/11/2019
neto 35.000 leke

KONSULENT/E IMOBILIAR Hajde te punosh me Re/Max Infinity. Jeni ne kerkim te nje bisnesi?Jeni energjik, ambicioz dhe ne kerkim te nje karriere afatgjate e profesionale?Remax Infinity ju mirepret!

Paga: me % |

Kanditati duhet te plotesoj keto kushte1. Arsim të lartë.2. Aftësi shumë të mira komunikuese , negociuese dhe bashkepunuese3. Aftësi të mira për të punuar në grup.4. Njohuri të paktën të një gjuhe të huaj, cfare ofrojme?trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit.website personal.buxhet vjetor marketingu.udhetime dhe shperblime.mundesi karriere te palimituar., jepi vetes nje mundesi karriere dhe biznesi apliko tani: http://remaxinfinity.al/aplikoperpune/

Botuar më 18/11/2019
me %

KONSULENT/E IMOBILIAR Eja të punosh me Re/Max Cartel Team! Jeni në kërkim të një karriere afatgjate e profesionale? Cartel Team është gati tju udhëheqë në botën emocionuese të Real Estate

Paga: me % |

Kandidati duhet te plotësoje këto kushte:energji per te punuar dhe mesuar. aftësi te mira komunikuese, negociuese dhe bindëse. aftësi për të punuar ne grup.të njohë të paktën një gjuhë te huaj., cfarë ofrojme? trajnime profesionale brenda dhe jashtë vendit. website personal.udhëtime dhe shpërblime. mundësi karriere të palimituar., jepi vetes një mundësi karriere në biznes dhe apliko

Botuar më 18/11/2019
me %

SPECIALIST Kompani Ndertimi Kërkon të punësojë

Paga: 40000-70000 |

Per punime Duralumini, plastike, dopjo xham per dyer dritare dhe fasada. Page 40000-70000, kushte te mira pune Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Adresa: Lagjia Ali Demi, Tiranë

Botuar më 17/11/2019
40000-70000

PUNETOR Duralumin Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune, Adresa: Rr. 3 Deshmoret, Yzberisht

Botuar më 15/11/2019
e kenaqshme

PUNONJES Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Me arsim te mesem druri ose ndertimi. Mbi moshen 50 vjec per te kryer detyren e magazinimit dhe te drejtimit prej nje grupi prej 4 vetash per montim dyersh

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

PUNETOR Kompania ITALCOSTRUZIONI Sh.P.K Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

//ndihmes konstruksionesh metalike. Te kene eskperience ne reparte konstruksionesh metalike. Ofrohet transporti vajtje-ardhje per pikat, Adresa: Maminas-Durres, Ish Dogana-Kamez-Maminas

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme
)