Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kompani Kondicionimi Kërkon të punësojë Teknik

Kondicionimi. Me eksperience pune page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes

Botuar më 13/12/2018

Kompani Private Agjent shitjesh

Me patente makine. Te kete pervoje pune. Te jete jo duhan pires. Per me teper lutemi kontaktoni ne

Botuar më 10/12/2018

Kerkojme Magazinier

Mosha 25-40 vjec, Adresa: Yzberisht

Botuar më 07/12/2018

Agikons Kërkon të punësojë Punetor

Ndertimi. Ofrohen kushte shumë të mira pune dhe pagese.

Botuar më 07/12/2018