Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNETOR NDERTIMI CANALI GROUP Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Me leje qendrimi ne vendet e BE.

Botuar më 10/10/2019
shume e mire

KARPENTIER CANALI GROUP Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Me leje qendrimi ne vendet e BE.

Botuar më 10/10/2019
shume e mire

KONSULENT/E IMOBILIAR Re/Max Infinity Kërkon të punësojë

Paga: me % |

Jemi energjik, ambicoz ne kerkim te nje karriere te gjate profesionale,keni aftesi te mira komunikuese, menaxhuese dhe bashkepunuese. Jepi vetes nje mundesi karriere dhe biznesi. Ne ofrojme trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit.Website personal.Buxhet vjetor marketingu. Mundesi karriere te palimituar.Apliko tani:http//remaxinfinity.al/apikoperpune/Dergo Cv ne: infinity@remax-albania.alPer me shume Informacion kontakto:

Botuar më 14/10/2019
me %

KOMPANI PRESTIGJOZE NDERTIMI Kërkon të punësojë Mjeshter skelerie

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë, Adresa: Laprake

Botuar më 14/10/2019

KOMPANI PRESTIGJOZE NDERTIMI Kërkon të punësojë Inxhinier ndertimi

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e emailit, Tiranë, Adresa: Laprake

Botuar më 14/10/2019

MEKANIK Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Mirembajte – Operator (nje person qe ti beje te dyja punet), per impiant thyeje intertesh nga mali (Gurrore), Adresa: Kamez

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

PUNETOR MAGAZINE Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: e mire |

I thjeshte, mosha 19 – 35 vjeç, Adresa: Rr. "Siri Kodra".

Botuar më 14/10/2019
e mire

USTA ALUMINI Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- Ndihmes. Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra".

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

PUNETOR FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ngarkim shkarkim ne fushen e hidrosanitareve. Te kene njohuri ne kete fushe, te jete i paisur me patente furgoni. Te jene familjare, 25-40 vjeç, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 12/10/2019
e kenaqshme

PASTRUESE FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna dy here ne jave, 25-40 vjeç, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 12/10/2019
e kenaqshme

SALDATOR Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(me argon dhe elktrogjen). Mosha 45 vjec.Puna 8.00-16.30

Botuar më 10/10/2019
e kenaqshme

PUNETOR KOMPANIA ZBOGO-JA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per ndertim. Te jete me banim ne Tirane Te interesuarit te dergojne CV ne Email:

Botuar më 10/10/2019
e kenaqshme
)