Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ALCOA SHPK Kërkon të punësojë Usta alumini

Me eksperience pune duralumini, fasada xhami, veshje etalbondi dhe punime gipsi, Adresa: Tek Astiri

Botuar më 23/08/2019

Kompani Ndertimi Kërkon të punësojë Arkitekt

/ARKITEKTE. Te kete mbaruar studimet e larta per profilin e kerkuar, Eksperienca te meparshme perbejne avantazh, Te jete aktiv/e dhe kreativ/e, te kete njohuri te gjuhes angleze dhe italiane, te kete njohuri te programeve kompjuterike te fushes se kerkuar., Tiranë, Adresa: Rruga Hamdi Sina tek Liqeni i Thate

Botuar më 22/08/2019

Kompani Ndertimi Kërkon të punësojë Inxhinier ndertimi

Te kete mbaruar studimet e larta per profilin e kerkuar, Eksperienca e pune mbi 5 vjet, Te jete aktiv dhe te pershtatet me punen ne terren, Te menaxhoje dhe drejtoje brigada me numer te larte punonjesish, te pergatise dokumentacionet perkatese(ditar pune, situacion mujor, analize cmimi, etj), te jete fleksibel me oraret, te kete njohuri te gjuhes angleze dhe italiane, te kete njohuri te programeve kompjuterike te fushes se kerkuar., Tiranë, Adresa: Rruga Hamdi Sina tek Liqeni i Thate

Botuar më 22/08/2019

Real Estate Group Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 1500-2000 Euro |

Arsimi: i larte, Leje drejtimi: kategoria b, Gjuhet e huaja: anglisht - italisht, Programet kompjuterike: microsoft excel - microsoft office - microsoft word, "Kompania Real Estate Group Albania po kerkon te punesoj ekspert ndermjetesimi ne fushen e pasurive te palujtshme".Nese jeni ambicioz dhe deshironi te arrini te ardhura mbi 20.000 euro ne vitin e pare te punes, apliko tani dhe behu pjese e skuadres me energjike ne tregun immobiliar ne vend.Kriteret e kerkuara:1. Arsimi i larte.2. Mosha mbi 21 vjec.3. Eksperienca ne shitje perben avantazh.4. Te kete deshire dhe vullnet per tu rritur profesionalesht, ne baze te dinamikave te tregut.5. Aftesi shume te mira komunikimi.6. Te kete njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht.Apliko ne: info@realestategroup.al Kontakt: +355 68 20 23 630Shenim: Vetem CV e perzgjedhura do kontaktohen., Tiranë, Adresa: Rruga Medar Shtylla, Komuna Parisit.

Botuar më 20/08/2019
Paga: 1500-2000 Euro

Kompania Delta Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha 30-40 vjece, me vendbanim prane adreses se kompanise, Te interesuarat te telefonojne tek numri i meposhtem :

Botuar më 20/08/2019

Kompania Delta Kërkon të punësojë Punetor magazine

Pirunist. mosha 25 - 40 vjec.Personat e interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit 0682060749, ose te paraqiten prane kompanise : Autostrada Tr-Dr km 1.5,

Botuar më 16/08/2019