Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Honda AF 05 E

37.000 Leke

50 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: gri, Shitet

Botuar më 18/05/2019
37.000 leke

Piaggio Liberty

viti i prodhimit 2006 | 1.000 Euro

25.800 km, 125 cc, benzine, ngjyra: e bardhe, siguracion/kolaudim deri janar 2020, shitet motorr

Botuar më 14/05/2019
1.000,00 euro

Piaggio Liberty

90.000 Leke

125 cc, benzine, me dokumenta te rregullta

Botuar më 13/05/2019
90.000 leke

Honda Hornet CB600

viti i prodhimit 2013 | 3.900 Euro

22.000 km, 105 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: bardhe, Honda Hornet CB600 - Vit prodhimit 2013 , 105HP- Motorri ne gjendje perfekte- 21.000 Kilometra- Filtrat, ferrotat para dhe mbrapa, alkoli i frenave, gomat, te gjitha te sapo nderruara.- Konsum 4-5 Litra- ABS combined- Marmite Akrapovic 800 Euro - Letrat te paguara deri ne Qershor 2019Kontakt 068 606 60 70

Botuar më 12/05/2019
3.900,00 euro