Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MOTORR ASTREA GRAND

55.000 Leke

2.005, me targa. Dokumenta te rregullta

Botuar më 15/03/2019
55.000 leke

Honda Motorr Honda, DYLAN, 150cc,

1.150 Euro

Viti 2003, ne gjendje te mire pune, te gjitha sherbimet e bera, goma dhe bateri te reja, me radiator uji, ferrota, vaj i sapo nderuar, filtra. Dokumenta te paguara deri ne Gusht 2019.

Botuar më 13/03/2019
1.150,00 euro

Aprilia Motorr Aprilia,

1.500 Euro

500cc, viti 2007. Ne gjendje te mire pune.

Botuar më 12/03/2019
1.500,00 euro