Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Piaggio Si

37.000 Leke

Si ne gjendje te shkelqyer, me pakete elektronike dhe automatike, Shitet

Botuar më 18/02/2019
37.000 leke

MOTORR ASTREA GRAND

55.000 Leke

2.005, me targa. Dokumenta te rregullta

Botuar më 12/02/2019
55.000 leke

Motorr Liberti,

viti i prodhimit 2007 | 65.000 Leke

125 cc, e bardhe, ne gjendje te mire pune, dokumenta te pagaura deri ne Korrik 2019.

Botuar më 12/02/2019
65.000 leke