Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KARROCE PER FEMIJE SKYBABY

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 10.000 Leke

Ne gjendje thuajse perfekte. Shume pak e perdorur., Rr. Ali Demi

Botuar më 19/01/2019
10.000 leke

SHITET DOLLAP

Tiranë | 9.000 Leke

2 kanatesh 90x1.90 i larte ne pjesen e poshtme ka 3 sirtare

Botuar më 18/01/2019
9.000 leke

KOLLTUKE 3+2+1+1

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 60.000 Leke

Lekure origjinale ngjyre kafe., E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1, Rr.”Sami Frasheri”

Botuar më 18/01/2019
60.000 leke

DHOME GJUMI FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 30.000 Leke

Me dollap mural dhe 2 krevate tek me trina druri., E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 18/01/2019
30.000 leke

KUZHINE E KOMPLETUAR

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 70.000 Leke

Ne çmim perfshihen furra, pjanuara, aspiratori dhe lavastovilja. Permasat 360cm - 160cm, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 18/01/2019
70.000 leke

KUZHINE E KOMPLETUAR

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 85.000 Leke

Ne çmim perfshihet furra, pjanura, aspiratori dhe lavastovilja. Permasat 150cm - 350cm, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 18/01/2019
85.000 leke

DRITARE

18.000

1.80 *2.10. Me 3 ndarje

Botuar më 17/01/2019
18.000 leke

DOLLAP

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 30.000 Leke

Ngjyre e verdhe me 10 kanata dhe 4 sirtare. Material mdf., E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 16/01/2019
30.000 leke

AKUARIUM

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 8.500 Leke

Me skelet metalik ngjyre pana. Permasat 60cm gjatesi, 40cm lartesi dhe 25cm, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 16/01/2019
8.500 leke

KOLLTUKE 3+2+1+1

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 80.000 Leke

Lekure origjinale dhe me sklet druri. Tavolina e mesit jepet dhurate., E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 16/01/2019
80.000 leke