Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

GUZHINE

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke

E MADHE , NGJYRE PANA/GRI, E PAJISUR ME ASPIRATOR, LAVAPJATE ME GRUP, PIANURE ME 2 GA...

Botuar më 19/05/2018
75.000 leke

SHITEN GJITHE MOBILJET DHE PAJISJET E NJE APARTAMENTI

2.500 Euro

Dhome gjumi, dhome femijesh, mini bar, kolltuqe, kuzhine, dy televizore plazma, kondicioner, te gjithe elektroshtepiaket, etj., rruga Mustafa matohiti, kodra e diellit

Botuar më 27/05/2018
2.500,00 euro

KITARE YAMAHA

gjendja: E re | 12.000 Leke

AKUSTIKE, ME CANTE, E GJENI TEK SHTEPIA O OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 26/05/2018
12.000 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 55.000 Leke

Kanape, E GJENI TEK SHTEPIA O OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 26/05/2018
55.000 leke

TAVOLINE

gjendja: Shume e mire | 35.000 Leke

ME 6 KARRIGE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 25/05/2018
35.000 leke

KOLLTUKE

gjendja: Shume e mire | 45.000 Leke

3+2+1 KASTORI KAFE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 25/05/2018
45.000 leke

DIVAN TRESH

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

PUNIM DORE ME SHILTE DHE JASTEK, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 25/05/2018
12.000 leke

DHOME GJUMI E MADHE

gjendja: Shume e mire | 130.000 Leke

ME 8 KANATA, KREVAT DOPIO ME TAPICERI, KOMO E INEGRUAR, 2 KOMEDINA, TAVOLINE PUNE ME BIBLIOTEKE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 25/05/2018
130.000 leke

TAVOLINE NGRENIE

gjendja: Shume e mire | 35.000 Leke

ME 4 KARRIGE, NGJYRE E BARDHE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 25/05/2018
35.000 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 40.000 Leke

NGJYRE GRI, 340X180CM, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 25/05/2018
40.000 leke

TAVOLINE ARDENO

gjendja: Shume e mire | 14.000 Leke

ME 4 KARRIGE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 24/05/2018
14.000 leke/cope