Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

GUZHINE

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke

E MADHE , NGJYRE PANA/GRI, E PAJISUR ME ASPIRATOR, LAVAPJATE ME GRUP, PIANURE ME 2 GA...

Botuar më 19/05/2018
75.000 leke

DOLLAP ME 2 KANATA

gjendja: Shume e mire | 13.900 Leke

ME BIBLIOTEKE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", P...

Botuar më 18/05/2018
13.900 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 30.000 Leke

Ngjyre portokalli, me nje kolltuk tresh dhurate, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RR...

Botuar më 14/05/2018
30.000 leke

GUZHINE E KOMPLETUAR

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke

Ngjyre kafe, e pajisur me lavapjate, aspirator, furre dhe pianure, E GJENI TEK SHTEPI...

Botuar më 14/05/2018
75.000 leke

PIKTURE

gjendja: Shume e mire | 6.800 Leke

ORIGJINALE ME FRUTA, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/05/2018
6.800 leke

KREVAT

gjendja: Shume e mire | 25.000 Leke

MARINARI ME 2 DYSHEKE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/05/2018
25.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | 55.000 Leke

E KOMPLETUAR, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/05/2018
55.000 leke

SHITJE DHOME GJUMI FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 50.000 Leke

Eshte punuar me porosi. Eshte dhome gjumi per djale me ngjyre blu me pana. Ka krevat tek me dyshek dhe dollap te montuar mbi krevatin, nje tavoline studimi me etazher., apartament, kati 8 , pallati nga ana e maternitetit " Koco Glozheni" prane " Eco Market"

Botuar më 21/05/2018
50.000 leke

SHITET KOMPLET DIVANES 3+2+1+1

50.000 Leke

Model Italian, 4 vjet i perdorur

Botuar më 21/05/2018
50.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE SHTEPIE DHOME CIFTI,

Tiranë | 1.500 Euro

Dhome femijesh, kuzhine (komplet), tavoline ngrenie, aspirator, tavoline mesi, ne gjendje te mire model klasik, Rr. Frank Bardhi, mbrapa shkolles teknologjike

Botuar më 21/05/2018
1.500,00 euro

TAVOLINE BUKE

gjendja: Shume e mire | 32.000 Leke

ME 6 KARRIGE, SKELET DRURI DHE SUPRINE XHAMI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA" ,PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 19/05/2018
32.000 leke

ETAZHER TELEVIZORI

gjendja: Shume e mire | 22.000 Leke

NGJYRE KAFE, ME 1 KANATE XHAMI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA" ,PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 19/05/2018
22.000 leke

GUZHINE

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke

E MADHE , NGJYRE PANA/GRI, E PAJISUR ME ASPIRATOR, LAVAPJATE ME GRUP, PIANURE ME 2 GAZ DHE 2 KORENT, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA" ,PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 19/05/2018
75.000 leke

KOLLTUKE 3+2+1+1

gjendja: Shume e mire | 28.000 Leke

Lekure, ngjyre veje, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA" ,PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 19/05/2018
28.000 leke