Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN DIVANE 3+2+1+1

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 32.000 Leke
Përshkrim

Tavoline ngrenieje dhe mes, ne gjendje mesatare ngjyre e zeze dhe tavoline ngrenieje me 6 karrige dhe tavoline mesi ne gjendje shume te mire, Tirane

Karakteristika
Gjithçka per shtepine, Shitje, Kende ndenjeje, divane, kolltuqe
Shiten divane, 32.000 leke
32.000 leke

Botuar më 15/05/2018

Telefon