Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET ARREDIMI I NJE SHTEPIE

gjendja: Shume e mire | 100.000

Lavatrice, frigoriferi, tavoline me 4 karrike, divane me jasytek, Dhoma e gjumit, aksesoret e kuzhines, Tirane

Botuar më 11/11/2019
100.000 leke

BLEJME DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA TE MARKAVE TE NDRYSHME, DHE SHUME CILESORE

Tiranë |

Dhoma gjumi, tavolina me karrige, minibare. Jemi prej 5 vitesh ne treg, tregetojme mall cilesor. Te gjithe ata qe jane te interesuar te na kontaktojne ne numrin e telefonit, ose te na ndjekin ne faqen tone te FB https://bit.ly/2ozQCcu

Botuar më 09/11/2019

SHITET KEND DIVANI

100.000 Leke

Permasat: 4x4x5m, ngjyre blu, i mirembajtur.

Botuar më 09/11/2019
100.000 leke

MOBILJE SOXHIORNO ITALIANE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.000 Leke

Mbajtese TV, mensola me hapje dhe tavoline mesi., Tirane

Botuar më 06/11/2019
15.000 leke

SHITET TAVOLINE

Tiranë | 7.000 Leke

Druri, 1m kur hapet behet 2m, me 4 karrige druri me fiber

Botuar më 06/11/2019
7.000 leke

TAVOLINE NGRENIE

gjendja: Shume e mire | 17.000 Leke

Me 4 karrige, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 06/11/2019
17.000 leke

DOLLAP ME 3 KANATA

gjendja: Shume e mire | 14.000 Leke

Me shkelqim, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 06/11/2019
14.000 leke

DIOLLAP ME 3 KANATA

gjendja: Shume e mire | 9.500 Leke

Venge/pana, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 06/11/2019
9.500 leke

KREVAT TREÇEREKSH

gjendja: Shume e mire | 18.000 Leke

Me dyshek, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 06/11/2019
18.000 leke
)