Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DOLLAP ME 6 KANATA

gjendja: Shume e mire | 25.000 Leke

Ngjyre kafe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina" prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/11/2019
25.000 leke

POLTRON

gjendja: Shume e mire | 18.000 Leke

Per parukeri, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina" prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/11/2019
18.000 leke

TAVOLINE MESI

gjendja: Shume e mire | 6.500 Leke

Ngjyre kafe, me gdhendje, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina" prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/11/2019
6.500 leke

KREVAT ESTETIKE

gjendja: Shume e mire | 25.000 Leke

Ngjyre e zeze, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina" prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/11/2019
25.000 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 45.000 Leke

Me tavoline mesi, ngjyre venge, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina" prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/11/2019
45.000 leke

TAPET

gjendja: Shume e mire | 2.500 Leke

Ngjyre gri/zeze/kuqe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina" prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/11/2019
2.500 leke

KOLLTUK 2-SH

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

Lekure, ngj e kuqe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina" prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/11/2019
8.000 leke

GUZHINE E KOMPLETUAR

gjendja: Shume e mire | 50.000 Leke

Me aspirator,lavapjate me grup, furre dhe pianure, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina" prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/11/2019
50.000 leke

SHITET KOLLTUKU LUXURY PER AMBJENTE BIZNESI OSE SHTEPIE!

Kashar | 35.000 Leke

SHITET KOLLTUKU LUXURY PER AMBJENTE BIZNESI OSE SHTEPIE! I REHATSHEM DHE KOMOD, SHUME PAK I PERDORUR, GJENDJA SI I RI. KOSTO BLERJE 85000 LEKE, SHITET 35000 LEKE, UNAZA E RE, TIRANE

Botuar më 12/11/2019
35.000 leke

SHITET ARREDIMI I NJE SHTEPIE

gjendja: Shume e mire | 100.000

Lavatrice, frigoriferi, tavoline me 4 karrike, divane me jasytek, Dhoma e gjumit, aksesoret e kuzhines, Tirane

Botuar më 11/11/2019
100.000 leke
)