Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOLLTUK TEK

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 8.000 Leke

LEKURE CILESORE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
8.000 leke

KOLLTUK 2-SH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.000 Leke

COPE E VERDHE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
15.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 28.000 Leke

PER FEMIJE. ME 2 KREVATE TEK, NGJYRE E BARDHE DHE ROZE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
28.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 58.000 Leke

ME KREVAT MARINARI DHE KOMO, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
58.000 leke

TAVOLINE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 5.500 Leke

PUNIM METALIK NGJYRE BLU, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
5.500 leke

SHITEN PAJISJET E NJE SHTEPIE DHOME FEMIJESH

Tiranë | 30.000 Leke

Dollap 6 kanatesh, Rr. Frank Bardhi, mbrapa shkolles teknologjike

Botuar më 10/12/2018
30.000 leke

SHITEN KOLLTUQE

gjendja: Shume e mire | Durrës | 30.000 Leke

1 kolltuk 3-sh, 1 kolltuk 2-sh dhe 2 tek, L. 3, Rr. Hafiz Podgorica, Durres

Botuar më 10/12/2018
30.000 leke

SHITET KOMPLET KOLLTUQESH TRESH DYSH 1 KOLLTUK TEK

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 30.000 Leke

Me material teper cilesor. Shiten per aresye ndryshimi ne arredimin e shtepise 2 vite te perdorura, Porcelan, prane shkolles Gjon Buzuku

Botuar më 06/12/2018
30.000 leke

KERKOJ TE SHES FUSTANE NUSE

Tiranë | 30.000 Leke

Jepet velloja + aksesoret e fustanit modelet mund ti shikoni tek faqja e facebook ROMA SPOSI , Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ,

Botuar më 05/12/2018
30.000 leke

TAPET

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 6.000 Leke

MATERIAL LESHI SHUMENGJYRESH, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 05/12/2018
6.000 leke