Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHES TE GJITHA MOBILJET, ELEKTROSHTEPIAKE, HIDROSANITARE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 110.000 Leke

Shes kompletin e divaneve, 4+2+1, dollap kuzhine, lavapjatin, frigorifer, sobe, lavatricetavoline me 4 karrike, etazher televizori, tavoline mesi, dhome gjumi me dysheke etj, Tirane

Botuar më 26/11/2020
110.000 leke

ABAZHUR TAVANOR

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 3.500 Leke

Metalik ngjyre e bardhe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 26/11/2020
3.500 leke

BIBLIOTEKE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 14.000 Leke

Material druri, me vend per te vendosur edhe tv, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 26/11/2020
14.000 leke

TAVOLINE HEKUROSJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.500 Leke

Me kembe metalike, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 26/11/2020
1.500 leke

SIXHADE LESHI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 20.000 Leke

Ngjyre bezhe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 26/11/2020
20.000 leke

SHKALLE DRURI

gjendja: E re | Tiranë | 1.500 Leke

Te madhesive te ndyshme, mund te palosen, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 26/11/2020
1.500 leke

VARESE RROBASH

gjendja: E re | Tiranë | 6.500 Leke

Material hekuri i zi, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 26/11/2020
6.500 leke

SHITEN 3 TAPETE

2.000 Leke

Masa 3 me 2.5

Botuar më 24/11/2020
2.000 leke

KOMPLET KOLLTUQESH MODERNE+ TAVOLINE MESI LEKURE (NGJYRE E BARDHE) DHE DRU PISHE (NGJYRE E ZEZE)

gjendja: E mire | Tiranë | 650 Euro

Kolltuqet kane permasat: (tek)1.15 cmx80 cm, (dysh) 1.82 cmx80 cm, (tresh) 2.50 cm x 80 cm. Tavolina me permasa 1m*1m., Tirane

Botuar më 24/11/2020
650,00 euro
)