Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KREVAT ESTETIKE

gjendja: E re | 25.000 Leke
Karakteristika

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Krevate
Krevat estetike, 25.000 leke
Përshkrim

Me jastek dhe zgare druri, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

25.000 leke

Botuar më 16/05/2019

Telefon
Email