Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITEN PAISJET E NJE SHTEPIE KREVATE 7 COPE, TEKE, BATANIJE, JORGANE,

Jastik, carcafe, ekspres etj. ne gjenje shume te mire. shiten edhe me cope

Botuar me 22/10/2018

SHITET KOMPLET DIVANESH

Tiranë | 40.000 Leke

Divani tresh i cili hapet dhe perdoret dhe per krevat,divan dysh dhe dy divan tek. Jane thuajse te paperdorur, ne gjendje te shkelqyer., Tirane

Botuar me 22/10/2018
40.000 leke

SHITET BANAK I THJESHTE

Tiranë | 80.000 Leke

3.5 m i gjate, i veshur me mobilje. Shitet per mbyllje aktiviteti

Botuar me 22/10/2018
80.000 leke

SHITET K/BUFE NGJYRE E BARDHE

Tiranë | 40.000 Leke

Gjatesia 2 metra e 70 cm, pa sobe, shume cilesore. Blere 800 euro. Shitet per aresye te transferimit nga ky apartament, Tek 21 dhjetori

Botuar me 22/10/2018
40.000 leke

SHES

gjendja: E re | 400 Euro

Shes piktur 100x90 ,me bojra vaji, Tirane

Botuar me 22/10/2018
400,00 euro

TAVOLINE TV, OVALE, ME DY NDARJE XAMI DHE NJE DRURI METALIXATO 65X120, TAVOLINE MEI OVALE ME

Tiranë | 25.000 Leke

SUPRINE XHAMI, E NDERTHURUR ME DRU DHE METAL E LEVISSHME ME RROTA 60X110

Botuar me 20/10/2018
25.000 leke

SHITEN DYER DHE DRITARE TERMIKE ITALIANE MATERIALI PVC

gjendja: Shume e mire | Durrës | 80 Euro

Dritare dy ose tre kanata, dyer ballkoni nje ose dy kanate. me dopio xham, mbyllje perimetrale. Izolim perfekt ndaj temperatures dhe zhurmes, Durres

Botuar me 20/10/2018
80,00 euro/cope

HOME CINEMA LG

gjendja: Shume e mire | 14.000 Leke

ME VUFER, DVD, 5 BOKSE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
14.000 leke

DOLLAP ME 4 KANATA

gjendja: Shume e mire | 27.000 Leke

NGJYRE PANA, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
27.000 leke

ETAZHER

gjendja: Shume e mire | 9.500 Leke

KENDOR PER TELEVIZOR, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 17/10/2018
9.500 leke