Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

GUZHINE

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke

E MADHE , NGJYRE PANA/GRI, E PAJISUR ME ASPIRATOR, LAVAPJATE ME GRUP, PIANURE ME 2 GA...

Botuar më 19/05/2018
75.000 leke

DOLLAP ME 2 KANATA

gjendja: Shume e mire | 13.900 Leke

ME BIBLIOTEKE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", P...

Botuar më 18/05/2018
13.900 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 30.000 Leke

Ngjyre portokalli, me nje kolltuk tresh dhurate, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RR...

Botuar më 14/05/2018
30.000 leke

GUZHINE E KOMPLETUAR

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke

Ngjyre kafe, e pajisur me lavapjate, aspirator, furre dhe pianure, E GJENI TEK SHTEPI...

Botuar më 14/05/2018
75.000 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 49.000 Leke

NGJYRE GRI, I RI 180X275 CM, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/05/2018
49.000 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 35.000 Leke

NGJYRE KAFE, 280X280 CM, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/05/2018
35.000 leke

TAVOLINE BUKE

gjendja: Shume e mire | 35.000 Leke

ME 6 KARRIGE, NGJYRE QERSHI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/05/2018
35.000 leke

KREVAT PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

Ngjyre kafe, me dyshek, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 23/05/2018
12.000 leke

MOBILJE TELEVIZORI

Tiranë | 12.000 Leke

Me permasa 3.5m , e pershtatshme per televizor, video, libra, 2 sirtar, ngjyre venge. 35.000 leke dhe dollap 2 kanatesh 90x1.90 i larte. ne pjesen e poshtme ka 3 sirtareper student

Botuar më 22/05/2018
12.000 leke

KOLLTUKE

gjendja: Shume e mire | 9.000 Leke

TEK LEKURE CILESORE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 22/05/2018
9.000 leke

PJATE

gjendja: Shume e mire | 800 Leke

E PIKTURUAR, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 22/05/2018
800 leke/cope

PORTRET

gjendja: Shume e mire | 1.500 Leke

ME QENDISJE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 22/05/2018
1.500 leke

SHITEN MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ME ÇMIM OKAZION!! DHOME GJUMI E RE, E KOMPLETUAR TOTALISHT, KOLLTUQE KUZHINE POTHUAJSE TE REJA, TEPER KOMODE,

160.000 Leke

Krevat tek pa dyshek, frigorifer Bosh me ajer, lavatrice 0 wat, pothuajse i ri, 1 freskuese, tost, etj, Adresa: Perballe karburant Kastrati, tek rreth rrotullimi, buze rruge, Unaze e Re.

Botuar më 22/05/2018
160.000 leke

SHITET DHOME GJUMI FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 70.000 Leke

Per vajze, ngjyre portokalli me te gjelber. Dy krevate tek me dyshek, me dollap te montuar mbi kokat e krevateve. Tavoline studimi dhe etazher, Materniteti "Koco Glozheni" prane " ECO Market"

Botuar më 22/05/2018
70.000 leke