Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KREVAT BEBE ME DYSHEK

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

Krevat ngjyre pana me 2 piktura, i bere me porosi ne Athine, Greqi. Ka dy sirtare te bollshem, eshte me rrota cka e ben ate lehtesisht te zhvendosshem., Kryqezimi 21 Dhjetori, Tirane

Botuar më 20/08/2018
8.000 leke

SHITET DHOME GJUMI ITALIANE DOLLAP I MADH ME 6 KANATE, NGJYRE KAFE E EMBEL

Tiranë | 50.000 Leke

Rimeso, me pasqyra, 2.60m e larte. Komo e madhe dhe 2 komodina, zgare krevati, shiten edhe vec e vec. Kend kuzhine brenda ne cmim, Komuna e Parisit

Botuar më 18/08/2018
50.000 leke

MAKINE QEPSE SINGER

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

E vjeter, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 17/08/2018
12.000 leke

MAKINE QEPSE

gjendja: Shume e mire |

Me valixhe, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 17/08/2018

DOLLAP ME 3 KANATA

gjendja: Shume e mire | 22.000 Leke

ME SHINE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 17/08/2018
22.000 leke

KOLLTUTKE

gjendja: Shume e mire | 35.000 Leke

3+PUPE KASTOR, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 15/08/2018
35.000 leke

KARRIGE DRURI

gjendja: Shume e mire | 2.000 Leke

KUZHINE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 15/08/2018
2.000 leke/cope

VAZO KRISTALI

gjendja: Shume e mire | 1.800 Leke

PER LULE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri”Cel:0682057078,042239303 - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 15/08/2018
1.800 leke