Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EKSPRES KAFEJE

gjendja: Shume e mire | 3.500 Leke

Me bustine, ngj portokalli, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 22/10/2019
3.500 leke

KREVAT ESTETIKE

gjendja: Shume e mire | 18.000 Leke

Ngjyre e zeze, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 22/10/2019
18.000 leke

KOMO ME SIRTARE

gjendja: Shume e mire | 7.680 Leke

Ngjyre vishnje/venge, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 22/10/2019
7.680 leke

SHITET KREVAT PER FEMIJE

20.000 Leke

Deri ne 10 vjec

Botuar më 22/10/2019
20.000 leke

SHITET KREVAT FEMIJESH DJEP DHE I CMONTUSHEM ROVELL

gjendja: E re | Tiranë | 25.000 Leke

Nga 0--6 vjec ose dhe me shume. krevati eshte djep.me tavoline nderrimi ne krah, cmontohet dhe behet krevat i madh komodine dhe tavoline, tirane

Botuar më 21/10/2019
25.000 leke

DOLLAPE

gjendja: E mire | Tiranë | 6.400 Leke

Me permasa (l,gj,th) 200,80,45 cm.Jane ngjyre roche (bezhe ngjajne me drurin natyral), ofrojme foto per te interesuarit ne viber apo what's up.

Botuar më 20/10/2019
6.400 leke/cope

BLEJME DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA TE MARKAVE TE NDRYSHME, DHE SHUME CILESORE

Tiranë |

Dhoma gjumi, tavolina me karrige, minibare. Jemi prej 5 vitesh ne treg, tregetojme mall cilesor. Te gjithe ata qe jane te interesuar te na kontaktojne ne numrin e telefonit, ose te na ndjekin ne faqen tone te FB https://bit.ly/2ozQCcu

Botuar më 20/10/2019

SHITEN PAJISJE SHTEPIE

Tiranë |

Varse rrobash kaucuk 150 cope 3000 dhe 2 hekura dyqani mbajtse rrobash te gjate dopio 6000, Tirane

Botuar më 19/10/2019

SHITEN VARESE ROBASH 360 COPE

gjendja: Shume e mire | 500 Leke

Vareset e robave jane te reja, 6 cope varese 500 leke. - REAL HOME

Botuar më 19/10/2019
500 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 48.000 Leke

Portokalli, E gjeni tek "Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane Shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/10/2019
48.000 leke
)