Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 37.000 Leke
Karakteristika

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Kende ndenjeje, divane, kolltuqe
Kend kolltukesh, 37.000 leke
Përshkrim

Ngjyre kafe dhe krahe lekure te zeza, E gjeni tek Shtepie e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

37.000 leke

Botuar më 25/03/2020

Telefon
Email
)