Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET KEND TV MULTIFUNKSIONAL

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 50.000 Leke

Shitet kend televizori modern, i bere me porosi ne vleren 1350 euro, ngjyre krem pana, drr dhe emtiev, super cilesi. Shitet per arsye te shitjes se apartamentit. 151*54*220, Tek Globe

Botuar më 23/09/2021
50.000 leke

SHITET KOLLTUK

Tiranë | 5.000 Leke

Shitet kolltuk druri me shilte

Botuar më 22/09/2021
5.000 leke

TAVOLINE

Tiranë | 3.000 Leke

Shitet tavoline per ambjente te brendshme dhe jashtme

Botuar më 22/09/2021
3.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 93.800 Leke

Me dollap me 6 kanata, komo me pasqyre, 2komedina, skelet krevati dopio, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/09/2021
93.800 leke

PIKTURE PEISAZH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 2.240 Leke

Me kornize, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/09/2021
2.240 leke

ABAZHUR

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.040 Leke

Komedine, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/09/2021
1.040 leke

ABAZHUR

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.440 Leke

Komedine, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/09/2021
1.440 leke

APARAT BUKE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 3.600 Leke

Per pergatitje dhe pjekese, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/09/2021
3.600 leke

DIVAN 2-SH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.000 Leke

Me shpine hark, ngjyre gold, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/09/2021
15.000 leke
)