Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET TAVOLINE NGRENIE

Tiranë | 80.000 Leke

Me 6 karrike

Botuar më 13/09/2019
80.000 leke

SHITET DHOME GJUMI

Tiranë | 10.000 Leke

Material druri, ne gjendje te mire,

Botuar më 13/09/2019
10.000 leke

TAVOLINE TV

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 5.000 Leke

Material mdf ngjyre qershie, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
5.000 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 25.000 Leke

Material cope ngjyre lejla dhe bezhe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
25.000 leke

KOLLTUKE 3-SH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 22.000 Leke

Material cope ngjyre gri, me kembe druri, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
22.000 leke

KOLLTUKE 3+2+1

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 35.000 Leke

Material cope dhe lekure, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
35.000 leke

KREVAT DOPIO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 9.600 Leke

Me trine druri, 160cm x 190cm, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
9.600 leke

DOLLAP

gjendja: E mire | Tiranë | 16.900 Leke

Material mdf, ne forme kendore, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 12/09/2019
16.900 leke

SHITEN DIVAN ITALIANE

35.000 Leke

3 dhe 2, ne gjendje shume te mire bezhe. Te gjitha jastiqet me pupla

Botuar më 12/09/2019
35.000 leke

TAVE

gjendja: Shume e mire | 3.500 Leke

Me korent, per gatim, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 12/09/2019
3.500 leke