Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET KOMPLET KOLLTUQESH TRESH DYSH 1 KOLLTUK TEK

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 30.000 Leke

Me material teper cilesor. Shiten per aresye ndryshimi ne arredimin e shtepise 2 vite te perdorura, Porcelan, prane shkolles Gjon Buzuku

Botuar më 06/12/2018
30.000 leke

KERKOJ TE SHES FUSTANE NUSE

Tiranë | 30.000 Leke

Jepet velloja + aksesoret e fustanit modelet mund ti shikoni tek faqja e facebook ROMA SPOSI , Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ,

Botuar më 05/12/2018
30.000 leke

TAPET

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 6.000 Leke

MATERIAL LESHI SHUMENGJYRESH, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 05/12/2018
6.000 leke

TOPA ZBUKURIMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.000 Leke

PER VITIN E RI NE NGJYRA TE NDRYSHME., E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 05/12/2018
1.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 40.000 Leke

NGJYRE PANA LUCIDO. DOLLAP ME 6 KANATA, SKELET KREVATI DOPIO, KOMO DHE 2 KOMODINA, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 05/12/2018
40.000 leke

SET ME 6 PJATA

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.800 Leke

CILESORE, MATERIAL PORCELANI, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 05/12/2018
1.800 leke

BABAGJYSH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 10.000 Leke

175cm i gjate. I pershtatshem per lokale etj., E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 05/12/2018
10.000 leke

ETAZHERE, BIBLIOTEK

Tiranë | 40.000 Leke

Tavoline mesi, minibar me drita ne gjendje shume te mire, TIRANE

Botuar më 04/12/2018
40.000 leke

SHITET DOLLAP MULTIFUNKSIONAL

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 30.000 Leke

I bardhe, spacioz dhe i pershtatshem per dhome gjumi matrimoniale ose femijesh.Permasat jane : Lartesia 230cm, Gjatesia 180cm Thellesia 53cm., Rruga Mine Peza

Botuar më 04/12/2018
30.000 leke

PORTMONTO

gjendja: Shume e mire | 21.500 Leke

NGJ VENGE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 04/12/2018
21.500 leke