Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KREVAT DOPIO

gjendja: Shume e mire | 16.000 Leke

NGJ VENGE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 11/12/2018
16.000 leke

TAVOLINE NGRENIE

gjendja: Shume e mire | 20.000 Leke

ME SUPRINE XHAMI, ME 6 KARRIGE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 11/12/2018
20.000 leke

RAFT I BARDHE

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

Me ndarje, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 11/12/2018
12.000 leke

KOMPLET KOLLTUQESH + TAVOLINE MESI ITALIANE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 180.000 Leke

Ngjyre kafe, material lekure, Tirane

Botuar më 11/12/2018
180.000 leke

KOLLTUK TEK

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 8.000 Leke

LEKURE CILESORE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
8.000 leke

KOLLTUK 2-SH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.000 Leke

COPE E VERDHE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
15.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 28.000 Leke

PER FEMIJE. ME 2 KREVATE TEK, NGJYRE E BARDHE DHE ROZE, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
28.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 58.000 Leke

ME KREVAT MARINARI DHE KOMO, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
58.000 leke

TAVOLINE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 5.500 Leke

PUNIM METALIK NGJYRE BLU, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 10/12/2018
5.500 leke

SHITEN PAJISJET E NJE SHTEPIE DHOME FEMIJESH

Tiranë | 30.000 Leke

Dollap 6 kanatesh, Rr. Frank Bardhi, mbrapa shkolles teknologjike

Botuar më 10/12/2018
30.000 leke