Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

GUZHINE

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke

E MADHE , NGJYRE PANA/GRI, E PAJISUR ME ASPIRATOR, LAVAPJATE ME GRUP, PIANURE ME 2 GA...

Botuar më 19/05/2018
75.000 leke

DOLLAP ME 2 KANATA

gjendja: Shume e mire | 13.900 Leke

ME BIBLIOTEKE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", P...

Botuar më 18/05/2018
13.900 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 30.000 Leke

Ngjyre portokalli, me nje kolltuk tresh dhurate, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RR...

Botuar më 14/05/2018
30.000 leke

GUZHINE E KOMPLETUAR

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke

Ngjyre kafe, e pajisur me lavapjate, aspirator, furre dhe pianure, E GJENI TEK SHTEPI...

Botuar më 14/05/2018
75.000 leke

MOBILJE TELEVIZORI

Tiranë | 12.000 Leke

Me permasa 3.5m , e pershtatshme per televizor, video, libra, 2 sirtar, ngjyre venge. 35.000 leke dhe dollap 2 kanatesh 90x1.90 i larte. ne pjesen e poshtme ka 3 sirtareper student

Botuar më 22/05/2018
12.000 leke

KOLLTUKE

gjendja: Shume e mire | 9.000 Leke

TEK LEKURE CILESORE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 22/05/2018
9.000 leke

PJATE

gjendja: Shume e mire | 800 Leke

E PIKTURUAR, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 22/05/2018
800 leke/cope

PORTRET

gjendja: Shume e mire | 1.500 Leke

ME QENDISJE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 22/05/2018
1.500 leke

SHITEN MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ME ÇMIM OKAZION!! DHOME GJUMI E RE, E KOMPLETUAR TOTALISHT, KOLLTUQE KUZHINE POTHUAJSE TE REJA, TEPER KOMODE,

160.000 Leke

Krevat tek pa dyshek, frigorifer Bosh me ajer, lavatrice 0 wat, pothuajse i ri, 1 freskuese, tost, etj, Adresa: Perballe karburant Kastrati, tek rreth rrotullimi, buze rruge, Unaze e Re.

Botuar më 22/05/2018
160.000 leke

SHITET DHOME GJUMI FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 70.000 Leke

Per vajze, ngjyre portokalli me te gjelber. Dy krevate tek me dyshek, me dollap te montuar mbi kokat e krevateve. Tavoline studimi dhe etazher, Materniteti "Koco Glozheni" prane " ECO Market"

Botuar më 22/05/2018
70.000 leke

PIKTURE

gjendja: Shume e mire | 6.800 Leke

ORIGJINALE ME FRUTA, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/05/2018
6.800 leke

KREVAT

gjendja: Shume e mire | 25.000 Leke

MARINARI ME 2 DYSHEKE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/05/2018
25.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | 55.000 Leke

E KOMPLETUAR, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 21/05/2018
55.000 leke

SHITJE DHOME GJUMI FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 50.000 Leke

Eshte punuar me porosi. Eshte dhome gjumi per djale me ngjyre blu me pana. Ka krevat tek me dyshek dhe dollap te montuar mbi krevatin, nje tavoline studimi me etazher., apartament, kati 8 , pallati nga ana e maternitetit " Koco Glozheni" prane " Eco Market"

Botuar më 21/05/2018
50.000 leke