Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MAKINE QEPSE JACK

gjendja: Shume e mire | 40.000 Leke

Profesionale, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 26/06/2019
40.000 leke

MBAJTESE TELEVIZORI

gjendja: Shume e mire | 30.000 Leke

Me ndricim, me kristaliere, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 26/06/2019
30.000 leke

ETAZHER TELEVIZORI

gjendja: Shume e mire | 15.000 Leke

Me kristaliere, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 26/06/2019
15.000 leke

TAVOLINE NGRENIE

gjendja: Shume e mire | 11.000 Leke

Me 4 karrige, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 26/06/2019
11.000 leke

KREVAT DOPIO

gjendja: Shume e mire | 20.000 Leke

Me dyshek, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 26/06/2019
20.000 leke

MAKINE SHKRIMI OLIVETTI

gjendja: Shume e mire | 4.000 Leke

Ngj bezhe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 26/06/2019
4.000 leke

SHITET DHOME GJUMI KOMO ME 2 KOMODINA

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 35.000 Leke

Me porosi, 263 cm i larte, 273 cm i gjere, 3 kanatesh. Mobilja e krevatit dopio me trene cilesore. Pa dyshekun. Nuk mbuloj shpenezime transporti, Porcelan

Botuar më 25/06/2019
35.000 leke

SHITET PORTMONTO DHE RAFT

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 20.000 Leke

Per koridore punuar me porosi, raft per libra e bibloteke plus raftet per kepuce. Me pasqyre, Porcelan, Tirane

Botuar më 25/06/2019
20.000 leke

SHITEN VELLO NUSESH

100.000 Leke

13 cope

Botuar më 25/06/2019
100.000 leke

TAVOLINE SALLONI ME 4 KARRIGE STIL ROCOCO

Tiranë | 28.000 Leke

Luks, ne gjendje shume te mire, me 4 karrige, Tirane

Botuar më 23/06/2019
28.000 leke