Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHES DOLLAP KEPUCESH DOLLAP

Tiranë | 4.000 Leke

Ne gjendje te mire, Tirane

Botuar më 22/08/2019
4.000 leke

KOLLTUKE

gjendja: Shume e mire | 38.000 Leke

3+2+1+1, ngj pana / zeze, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, rRUGA "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/08/2019
38.000 leke

AMPILFIKATOR

gjendja: Shume e mire | 7.000 Leke

Me vend per usb, 100 vat, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, rRUGA "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/08/2019
7.000 leke

ETAZHER TELEVIZORI

gjendja: Shume e mire | 14.000 Leke

Me xham te temperuar, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, rRUGA "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 21/08/2019
14.000 leke

PASQYRE PER WC

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 4.500 Leke

E punuar me pllaka mozaiku, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
4.500 leke

KEND NDENJEJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 28.000 Leke

Cope ngjyre vishnje, me kontenitor dhe krevat, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
28.000 leke

TAVOLINE + 4 KARRIGE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.000 Leke

Metalike dhe me thurje kashte, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
15.000 leke

KEND NDENJEJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 24.000 Leke

Cope ngjyre kafe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
24.000 leke

SET LOKALI

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

Me tavoline dhe4 karrige, me shilte, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 20/08/2019
12.000 leke

KEND NDENJEJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 45.000 Leke

Material cope kamosh, ngjyre e zeze, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
45.000 leke