Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION SHTEPI ME QERA 120 MIJE LEK PRIVATE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 12.000 Leke

Jepet shtepi private me qera 2+1 me oborr vend parkimi 110 katror posht godinave te studentit cmimi 12000 lek ne muaj Adresa isntituti bujqsor Nr:0683412173 lirohet 1 gusht, 100 metra poshte institutit bujqesor

Botuar më 17/07/2018
12.000 leke

GUZHINE E MADHE NE FORME L-JE

gjendja: Shume e mire | 46.000 Leke

E PAJISUR ME LAVAPJATE ME GRUP, FURRE DHE PIANURE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA" PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 17/07/2018
46.000 leke

DOLLAP ME SHINE

gjendja: Shume e mire | 18.000 Leke

Ngj kafe, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA" PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 17/07/2018
18.000 leke

SHITEN 1 DOLLAP, 2 KOMODINA

30.000 Leke

2 krevate teke

Botuar më 17/07/2018
30.000 leke

GLOB

gjendja: Shume e mire | 1.500 Leke

ME HARTEN E BOTES+MBAJTESE, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 16/07/2018
1.500 leke

DIVAN

gjendja: Shume e mire | 11.000 Leke

TRESH ME HAPJE NGJYRE BLU ME PANA, E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, Rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar më 16/07/2018
11.000 leke

KOLLTUKE 3+2+1+1

gjendja: Shume e mire | 75.000 Leke

ME MEKANIZEM, NGJYRE UTHULL, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 14/07/2018
75.000 leke

SHITET MASKE VENECIANE KARNAVALESH MARKA GALONE

Tiranë | 4.500 Leke

E perdorur. Ne gjendje shume te mire.

Botuar më 13/07/2018
4.500 leke

SHITEN BUFE KUZHINE

Tiranë | 55.000 Leke

Ngjyre kafe me pana, forme L, 2.5 x 2.5, perfshihen te gjitha elektroshtepiake

Botuar më 13/07/2018
55.000 leke