Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLEJME DHE SHESIM MOBILJE TE PERDORURA TE MARKAVE TE NDRYSHME, DHE SHUME CILESORE

Tiranë |
Karakteristika

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Bufe & dollape kuzhine
Blejme dhe shesim mobilje te perdorura
Përshkrim

Dhoma gjumi, tavolina me karrige, minibare. Jemi prej 5 vitesh ne treg, tregetojme mall cilesor. Te gjithe ata qe jane te interesuar te na kontaktojne ne numrin e telefonit, ose te na ndjekin ne faqen tone te FB https://bit.ly/2ozQCcu


Botuar më 19/09/2021

Telefon
)