Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KEND

gjendja: Shume e mire | 39.000 Leke

Kolltukesh lekure me cope bezhe, e gjeni te shtepia ofertave 2 ne vasil shanto

Botuar më 20/02/2020
39.000 leke

KOLLTUK

gjendja: Shume e mire | 25.000 Leke

Lekure i kuq gjendje super, e gjeni te shtepia ofertave 2 ne vasil shanto

Botuar më 20/02/2020
25.000 leke

KRISTALIERE

gjendja: E re | 17.000 Leke

E re me sirtare dhe kanata e bardhe, e gjeni te shtepia ofertave 2 ne vasil shanto

Botuar më 20/02/2020
17.000 leke

TAVOLINE NGRENIE

gjendja: E re | 30.000 Leke

Me 6 karrige dhe suprine mermeri, e gjeni te shtepia ofertave 2 ne vasil shanto

Botuar më 20/02/2020
30.000 leke

TAVOLINE NGRENIE DRURI

gjendja: E re | Tiranë | 10.000 Leke

145 cm me 90 cm dhe kur hapet eshte e gjate 180 cm, Tirane

Botuar më 20/02/2020
10.000 leke

SHITEN DYER ARTIZANALE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 6.000 Leke

2 dyer standarte per dhoma dhe nje per banjo, dru natyral me llak mat, Rruga Mujo Ulqinaku Tirane, Nr 2

Botuar më 19/02/2020
6.000 leke/cope

DOLLAP

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.000 Leke

Me 3 kanata dhe 3 sirtare, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 19/02/2020
15.000 leke

DOLLAP

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 18.000 Leke

Me 3 kanata me shine, ngjyre venge, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 19/02/2020
18.000 leke

SHITEN PAJISJE PICERIE

1.700 Euro

Furre pice me korent , me dy kate 4+4 , frigorifer ngrires kollone , frigorifer freskus kollone , dhe frigorifer banak per pergatitjen e piceve

Botuar më 17/02/2020
1.700,00 euro

TAVOLINE NGRENIE

gjendja: Shume e mire | 35.000 Leke

Me 6 karrige , rrethore, E gjeni tek Shtepie e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 15/02/2020
35.000 leke
)