Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 1.000 Euro

Krevat dopio dhe 2 komodina, dollap rrobash me permasa 2.93×2.75, komo me 3 sirtare dhe me pasqyre, nje etazhere, nje pupe dhe nje makine qepese Butterfly, Prapa Spitalit Amerikan 2

Botuar më 20/07/2019
1.000,00 euro

MAKINE QEPESE SINGER

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 4.000 Leke

Makina qepese eshte ne gjendje sh te mire, funksionon me korent edhe me levizjen e kembeve. Mund ta perdorni sipas deshires

Botuar më 20/07/2019
4.000 leke

SHKALLE

gjendja: E re | Tiranë | 1.500 Leke

Druri bredhi, te cilat mund te palosen, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/07/2019
1.500 leke

SHITET DIVAN I BERE ME POROSI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 17.000 Leke

Ngjyre bezh, i pa perdorur. I bere me porosi dhe garantohet cilesia e sfungjerit. Divani i pershtatet mobiljeve te ngjyrave te ndryshme dhe behet krevat dopio, Tirane, kthesa e kamzes

Botuar më 19/07/2019
17.000 leke

KREVAT/DJEP

gjendja: Shume e mire | 13.000 Leke

Per femije, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
13.000 leke

KREVAT PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 13.000 Leke

Me dyshek dhe aksesore, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
13.000 leke

DOLLAP

gjendja: E re | 33.000 Leke

Me 5 kanata, 200x220 cm, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
33.000 leke

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | 35.000 Leke

Ngjyre e bardhe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
35.000 leke

MBAJTESE KEPUCESH

gjendja: E re | 13.500 Leke

Me pasqyre, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
13.500 leke

SKELET KREVATI DOPIO

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

Me trine, ngj venge, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 18/07/2019
12.000 leke