Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SANITARE Golden SPA Kërkon të punësojë

Paga: 16000 leke |

Orari i punes 9:00 me 12:00 , e djela pushim, Adresa: Bulevardi "Bajram Curri", pallatet Agimi, mbrapa Kafe Roma, Tiranë

Botuar më 13/05/2021
16000 leke

MASAZHATORE Repeat Medical SPA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Vetem me eksperience.Te jete profesioniste ne trajtimet anticelulit dhe masazhet terapeutike.Kushte komode dhe moderne pune.Te interesuarit te kontaktojne ne:, Adresa: Rruga Ymer Kurti,tek qendra e biznesit OLYMPIA.

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme

NDIHMES PARUKIERE Parukeri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Ne qender te Tiranes, tek ish kinema 17 Nentori (Galeria)

Botuar më 13/05/2021
e kenaqshme

MASAZHATORE TE STELA RESORT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Terapist në Spa. Me eksperience mbi 3 vite ne një nga produktet Thalgo, Maria Galland etj.Bën masazhe të ndryshme si Thai Masazh, Swedish Masazh, Aroma terapi Masazh, Shiatsu Balinese masazh,masazhe për grate shtatëzanë etj. Transporti është i garantuar nga kompania, dergoni cv me email mbrenda dates 25.05.2021 në adresat e poshtë shënuara:, Adresa: AutostradaTr-Dr, Km 7 Mezez, KasharTirane

Botuar më 12/05/2021
e kenaqshme

PARUKIERE Sallon Eni Xhixho ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune 5 vjecare, te interesuarat te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Adresa: Rr."Nikolla Jorga", tek Ish Ekspozita, afer me Trendafilin e Bardhe

Botuar më 11/05/2021
e kenaqshme

FIZIOTERAPISTE FIZIO PLUS Per sezonin e veres, per punesim ne Velipoje, Shengjin, Dhermi, Ksamil kerkon te punesoje:

Paga: page e kenaqshme + sistem bonusi per cdo pacient + siguracione shoqerore dhe shendetesore |

/ MASAZHATORE. Per personat te cilet nuk kane eksperience ofrohet nje trajnim paraprak pa pagese. Akomodimi i mbuluar nga ana jone.Kushte te mira pune dhe ambjent pozitiv, me ose pa eksperience pune, Tiranë

Botuar më 11/05/2021
page e kenaqshme + sistem bonusi per cdo pacient + siguracione shoqerore dhe shendetesore

STOMATOLOG/E TDA CLINIC Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

I/e licensuar me eksperience pune minimumi 3 vjecare, te interesuarit te paraqiten me cv prane klinikes orari 16-18, Adresa: Ne ish-Bllok, perball Peper-it, Tiranë

Botuar më 11/05/2021
e kenaqshme

SHOFER Kompania IRIS COSMETIC sh.p.k kerkon te punesoje Shofer

Paga: E kenaqshme |

Te kete grupin C ne lejen e drejtimit. Te kete eksperience si drejtues mjeti ne tregun e produkteve ushqimore .Te kete aftësi te mira komunikuese dhe bashkëpunuese, mosha 25 - 40 vjec, ekzekuton porositë e marra nga menaxheret.sigurohet që te dergojë porosine tek klienti në kohe të shpejtë.eshtë në kontakt të vazhdueshëm me financen dhe menaxheret për të siguruar një shërbim sa më cilësore për klientin, per me shume informacione kontaktoni ne numrin, Adresa: Rruga Dytesore , Km1, prane Spitalit Salus, Tiranë

Botuar më 11/05/2021
E kenaqshme

SHITESE Kerkohet Shitese / Prezantuese produktesh kozmetike

Paga: Paga bruto 30.000 leke dhe bonus ne varesi te shitjeve |

Te jete pa angazhim shkolle dhe me banim ne Tirane., te kete eksperience ne shitje, mosha 25- 35 vjec, puna eshte 6.5 ore ne dite, Adresa: Autostrada TR-DR, KM1, prane Vodafone & Spitalit Salus, Tiranë

Botuar më 11/05/2021
Paga bruto 30.000 leke dhe bonus ne varesi te shitjeve

PARUKIERE PARUKERI BARBI Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Parukiere(estetiste-i njejti person ti beje te dyja)me eksperience pune te pakten 4 vite, me nje dite pushim ne jave, Adresa: Rruga Kavajes, tek qendra Condor, Tiranë

Botuar më 10/05/2021
E kenaqshme
)