Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PARUKERIA GLORIA & JORA Kërkon të punësojë Manikyriste

Me eksperience pune., Adresa: Rruga "Petro Nini Luarasi", perballe ish Ansamblit te ushtrise

Botuar më 24/01/2019

Qender estetike Kërkon të punësojë Ndihmese

PARUKJERE, me ksperience pune. Mosha nga 25-45 vjec, Tiranë, Adresa: Kompleksi Kika, Komuna e Parisit

Botuar më 23/01/2019

Qender estetike Kërkon të punësojë Estetiste

Me ksperience pune. Mosha nga 25-45 vjec, Tiranë, Adresa: Komuna e Parisit, Komlpleksi Kika 2

Botuar më 23/01/2019

Parukeri Queen Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Zona Astirit, mbrapa kafe Oslo

Botuar më 22/01/2019

Kerkohen Stomatolog

(Femra & Meshkuj) te liçencuar. Te kete eksperience pune, Adresa: Perballe shkolles "Sami Frashri"

Botuar më 22/01/2019

Deluxe Spa Kërkon të punësojë Estetiste

(manikyr, pedikyr, depilimi). Me eksperience pune.Paga fikse+ perqindje. kushte shume te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar më 21/01/2019

"FRONTERA" QENDER MASAZH – ESTETIKE Kërkon të punësojë Estetiste

Ofrohet pagese e kenaqshme + perqindje (%), Adresa: Adresa: Tek Libri Universitar, mbi Raifaisen Bank.

Botuar më 20/01/2019

"FRONTERA" Qender Masazh / Estetike Kërkon të punësojë Masazhatore

Ofrohet pagese e kenaqshme + perqindje (%), Adresa: Adresa: Tek Libri Universitar, mbi Raifaisen Bank.

Botuar më 20/01/2019

Hairstylist "Jetmira Dushi" Kërkon të punësojë Ndihmese

Parukiere. Te jete e afte ne proçesin e krehjes. Mosha 20 28 vjeç. Me eksperience pune. Puna nga e Marta ne te Shtune, e Diela dhe e Hena pushim., Adresa: ish Blloku

Botuar më 19/01/2019

QENDRA NEW LIFE Kërkon të punësojë Masazhatore

Te kete eksperience pune , Te kete force per te perballur masazhin , Te jene te edukuara dhe te shkathta , Preferojme te jene banuese ne Tirane, Adresa: Tek sheshi Willson , Tek Posta nr 8

Botuar më 19/01/2019