Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Salon Ivana Kërkon të punësojë Parukiere

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Qëndra estetike, kozmetika, spa dhe shërbime
Salon ivana, parukiere
Përshkrim

Me eksperience pune, Adresa: Blv Blu Kamez


Botuar më 12/07/2019

Telefon