Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kompania IRIS COZMETIC sh.p.k. ne kuader te zgjerimit jane hapur pozicionet te reja si Kërkon të punësojë Agjente

/ Menaxhere Shitjesh. Kerkohet eksperience pune ne keto pozicione. Aplikoni me CV ne zyrat e Iris Cosmetic, Tiranë, Adresa: Autostrada TR-DR , Km 1, prane vodafone

Botuar me 17/10/2018

G-STUDIO Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Mosha 19- 35 vjec. Te interesuarat te kontaktojne ne nr, Tiranë, Adresa: Rruga "Nikolla Tupe", ne ish-Bllok

Botuar me 17/10/2018

Parukeri Kërkon të punësojë Ndihmese

PARUKIERE, me eksperience pune ne parukeri dhe estetike, Tiranë, Adresa: Mbrapa UET, pallatet Sinani

Botuar me 16/10/2018

Dyqan Kozmetike Kërkon të punësojë Punetore

Fabrike. Mosha mbi 35 vjec. Preferohet me eksperience pune. Te jene te paraqitshme, pa angazhime shkollore. Te interesuarat te dergojne me sms te dhenat e tyre tek numri i kontaktit, Tiranë

Botuar me 16/10/2018

Dyqan Kozmetike Kërkon të punësojë Vajza promocioni

/ Shitese. Te jene te paraqitshme, pa angazhime shkollore. Te interesuarat te dergojne me sms te dhenat e tyre tek numri i kontaktit, Tiranë

Botuar me 16/10/2018

Parukeri Estetike "Teuta" Kërkon të punësojë Parukiere

Te dije te beje edhe thonjt. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Durresit", ne krah te Colosseut

Botuar me 16/10/2018

SALLON ESTETIKE KEJSI 1&2 Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune. Pagese e kenaqshme+siguracion, Adresa: Rr. "Kompleksi Manastirit", p.11, mbrapa Kompleksit Xhura, Porcelan

Botuar me 16/10/2018

Berber "Keli" Kërkon të punësojë Berber

(2 persona), me eksperience pune. Paga 70.000 Leke - 110.000 Leke (te reja). Mosha 18-35 vjec, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, prane 21 Dhjetorit

Botuar me 15/10/2018

Qendra Lulu Masazh Kërkon të punësojë Fizioterapiste

– Masazhiere. Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Myslym Shyri”, rrugica Islam Alla, mbrapa Adidasit

Botuar me 15/10/2018