Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

CENTRO BENESSERE JONA Kërkon të punësojë Parukiere

Me eksperience pune., Adresa: Rruga Rrapo Hekali, ngjitur me piceri Casablanca

Botuar më 21/05/2018

ELISIR ESTETIKA, kerkon te punesoje 2 Vajza Masazhatore

Per zgjerim stafi. Me ose pa eksperience pune. Mosha deri 35 vjeç. Preferohen qe kane mbaruar ose qe ndjekin kurs Masazheri Estetike ose shkollen per Fizioterapi. Paga 35.000 leke + siguracion, Adresa: Rr. "Komuna Parisit", perballe ish universitetit New York

Botuar më 21/05/2018

Ziaja Al.Cosmos Kërkon të punësojë Menaxher/e

Shitjesh (preferohet femer) per produkte Para Farmaceutike dhe Kozmetike. Me eksperience pune ne kete fushe. Te interesuarit te paraqiente me CV nga ora 17:00 – 19:00 ne adresen:, Adresa: Rr. “Jordan Misja”, mbrapa gjykates se krimeve te renda

Botuar më 21/05/2018

Sallon Bukurie Ori Kërkon të punësojë Punonjese

Per thonj me xhel. Me eksperience pune, Adresa: Mbrapa Kesh-it, Vasil Shanto

Botuar më 21/05/2018

Beaty Center Keisi Kërkon të punësojë Ndihmese

Parukiere. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Sami Frasheri, perballe shkolles Petro Nini Luarasi

Botuar më 18/05/2018

Estetike dhe Masazh Kërkon të punësojë Masazhatore

Masazh relax unisex dhe anticelulit. Me eksperience pune, mosha 18-28 vjec, Tiranë, Adresa: Rruga Peti, tek kopeshti Zoologjik

Botuar më 18/05/2018

“Eni Lena Hair & Make Up” Kërkon të punësojë Parukiere

Te jete serioze dhe korrekte ne pune. Ofrohet pagese shume e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Adresa: Mbrapa Muzeut Kombetar, tek Piazza

Botuar më 18/05/2018

Qendra estetike dhe e masazhit Fusion Kërkon të punësojë Masazhatore

Me ose pa eksperience pune, page baze dhe perqindje te larta, Tiranë, Adresa: Mbrapa ish ekspozites Shqiperia Sot, perballe PDIU

Botuar më 18/05/2018

Kerkohet Farmaciste

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Adresa: Tek zona e 21 Dhjetorit, prane Ing. Ndertimit, tek kompleksi Magnet

Botuar më 18/05/2018